December 22, 2021

Populaarseimad reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Dragon Tiger on Aasia kasiinodes kahtlemata populaarne mäng. See on lihtsustatud Baccarati variant, millel on kaks kaarti, üks draakoni ja tiigri jaoks. Nii huvitav kui see ka pole, on sellistele kardetud loomadele live-panuste tegemine nüüd võimalik isegi mitte-Aasia kasiinodes. Erinevalt varasemast ajast, kus mäng oli Aasia turul, eriti Kambodžas, on Dragon Tiger live-mängud tänu tehnoloogiale nüüd leidnud tee Euroopa mängumajadesse.

Populaarseimad reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud

Mis on Dragon Tiger Live Game?

Dragon Tiger live on 2-kaardiline baccarat variant. Reaalajas versioonides loositakse kaks kaarti, kumbki vastava Draakoni ja Tiigri jaoks. Mängija ennustab ja teeb ennustuse kas Draakoni või Tiigri võidu peale. Panustada saab ka viigi peale. Mängus on üks viik; sellisena pole vaja mängida keerulisi protseduure ega reegleid.

Dragon Tiger Üldreeglid

 • Kuigi Aasia ja Euroopa kasiinodes on palju Dragon tiigri mänge, on mängu üldreeglid peaaegu standardsed.

 • Kõik mängukaardid on samaväärsed vastavate pokkeriväärtustega, välja arvatud äss, mida peetakse madalaks.

 • Igale Draakoni või Tiigri käele antakse üks kaart

 • Mängu tulemus sõltub sellest, millisel käel on kõrgeim kaart

  Erinevat tüüpi reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud

Sellest mängust on mitu versiooni. Arendajad soovivad üksteist täiustada põnevate täiendustega, mis on mõeldud mängijakogemuse suurendamiseks. Vaatamata paljudele variantidele jäävad põhimehaanika ja mängureeglid sisuliselt muutumatuks. Mõned neist versioonidest hõlmavad järgmist:

 • Evolution Gamingu Live Dragon Tiger Live. Sellel on hästi valgustatud libe laud, mille taustal on võidukas panus tähistavad toretsevaid draakoneid ja tiigreid. Erinevalt paljudest teistest versioonidest eristab seda evolutsiooni mängu Tie Bets, mille eeldatav väljamakse on 11:1, erinevalt tavalistest väljamaksetest 8:1. Sobiv Tie Bet maksab 50:1

 • Ezugi elav draakoni tiiger. Ärge oodake selle variandi puhul kõrvalpanuseid, kuna sellel on ainult kolm otsest võimalust. Kõige tähelepanuväärsem funktsioon on aga "uuesti panuse" nupp. See nupp annab piisavalt aega oma panuste lähtestamiseks enne lõpliku panuse tegemist. Väljamaksed on; Draakoni või Tiigri panuste väljamaksed on võrdsed. Viigipanusel on 8:1 väljamakse. Kui panustate oma panusežetoonid kas Tigerile või Dragonile ja mängu tulemus on viik, saate poole panustatud summast tagasi.

 • Playtechi Live Dragon Tiger. Sarnaselt teistele variantidele on ka mäng lihtne. Mängijad panustavad draakoni, tiigri või viigi peale. Elav krupjee jagab iga kaardi draakoni või tiigri positsioonidele. Kõrgema auastmega kaart võidab. Nagu tavaliselt, maksavad draakoni ja tiigri panused isegi raha. Kui kaotate oma panuse, loetakse kogu panus kaotatuks. Viigi stsenaariumi korral saate tagasi 50% kaalul olevast summast.

  Dragon Tiger Live mängu kokkuvõte

Leian, et Dragon Tiger live-mäng on üks lihtsamini mängitavaid. Mängureeglite mõistmine on vaevatu. Tänu mängu paljudele veebiversioonidele, mis on saadaval ülemaailmsetes virtuaalsetes kasiinodes, on elevil krupjeed vaid mõne klõpsuga teie nupul. Kuigi Dragon Tigeril on kolm põhipanust, võite vabalt uurida paljusid muid kõrvalpanuseid, sealhulgas, kuid mitte ainult, suured/väikesed panused, masti ennustused ja punased/mustad panused.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29