Kasiino

November 10, 2021

`Draakoni tiigri (idamaised mängud) mängu ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Oriental Games on tuntud mänguarendaja, kes tegutseb Filipiinide litsentsi alusel. Kõik ettevõtte stuudiotest tulevad pealkirjad on optimeeritud mobiili jaoks ning neil on pilkupüüdev graafika ja kvaliteetsed heliefektid. Üks mängukategooriatest, kus OG tiitlid toimivad erakordselt hästi, on otsediileri mängud. Hiljuti tegi tarkvaraarendaja kauaoodatud täienduse. Oriental Gamesi Dragon Tiger versiooni peetakse selle arendaja üheks parimaks loominguks. Kogusime kõik mängu üksikasjad allolevatesse jaotistesse.

`Draakoni tiigri (idamaised mängud) mängu ülevaade

Draakoni tiigri taust

Dragon Tiger on iidne mäng mille juured ulatuvad Aasiasse. Oriental mängude tehtud reaalajas versioon säilitab mängu rikkaliku ajaloo, lisades iidse Aasia kultuuri elemente. Pärast seda on draakontiiger sihikule Aasia mänguringkondadele kogu maailmas. Oriental Game on Aasia üks juhtivaid kasiinomängude arendajaid ja on kiiresti populaarsust kogumas. Regiooni ajaloos juurdunud mängu lisamine ainult tugevdab ettevõtte autoriteeti Aasia turul.

Kuidas Mängu mängida

Dragon Tiger on üks lihtsamini mängitavaid. Seetõttu on mäng nii populaarne. Iga voor nõuab, et mängijad panustaksid ühele kahest positsioonist; Draakon või tiiger.

Pärast kõigi panuste tegemist, lõpetab diiler kihlveoseansi. Seejärel jagatakse kahele positsioonile kaks avatud kaarti ja pärast seda paljastab diiler kaardid.

Mängijad võidavad, kui nende panus on tehtud suurima väärtusega positsioonile.

Kui aga mõlemad kaardid on võrdsed, jagatakse panused poolel teel mängijate ja maja vahel. Mängijad saavad 50% oma esialgsest panusest tagasi, ülejäänud 50% aga vahendustasuna.

Oriental Gamesi Dragon Tiger funktsioonid

  1. Demo ja pärisraha režiimid

Uued mängijad saavad mängu käivitada demorežiimis arendaja veebisaidil ja nautida realistlikku tunnet ilma raha kulutamata. Seda mängu on lihtne mõista. Isegi kõige kogenematum mängija saab mõne minutiga õppida kõiki mängu aspekte. Pärast enesekindlust saab mängija lülituda online kasiinode pakutavale pärisraha režiimile ja teha panuseid, mis maksavad pärisraha.

  1. Vaatenurgad

Mängus saab vahetada erinevate vaatenurkade vahel. See funktsioon võimaldab mängijatel omada parimat ülevaadet lauas toimuvast igal ajahetkel.

  1. Mängude statistika

Iga vooru jälgitakse sisseehitatud monitori abil. Saate vaadata edetabelit, mängijate profiile, ajakava ja jälgida oma lemmikmängijaid.

  1. Toetatud keeled

Kuna Oriental Games on suunatud peamiselt Aasia mängijatele, toetab mäng idamaiseid keeli, nagu jaapani, korea ja hiina keel. Saadaval on ka ingliskeelne versioon, mis muudab selle mängu mängijatele üle maailma.

Kohtuotsus

Oriental Gamesi versioon Dragon Tigerist on mäng, mida iga mängija peaks proovima. See säilitab enamiku algse mängu aspektidest ning seda saab avada mobiilseadmetes ja arvutites. Kui te ei mõista vaikekeelt, lülituge inglise keelele ja panustage positsioonile, millel on teie arvates kaartide vahetusel suurem väärtus.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29