Uudised

Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29

Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade

Dragon Tiger on üks lihtsamini õpitavaid kasiinomänge. Seetõttu saate aru, miks arendajad püüavad kuulsast Aasia-teemalisest mängust loominguliste versioonide tegemisel üksteist ületada. HoGaming, üle maailma tuntud mänguarendaja, tutvustas mänguhuvilistele HoGaming Dragon Tigerit. Uusversioon toob uusi võimalusi, sealhulgas värske kujunduse, võrratu interaktiivsuse ja mitmed kõrvalpanused suurte võitude saavutamiseks. Selles variatsioonis on enamus algse mängu funktsioone ja reegleid. Näiteks püüavad mängijad saada rohkem punkte kui nende vastased. Mõnes mõttes avastate, et see mäng meenutab väga palju Baccarati vooru mängimist. Eesmärk on aga pigem vastaspoolt võita, kui kätt üheksa lähedale saada.

Populaarseimad reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud
2021-12-22

Populaarseimad reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud

Dragon Tiger on Aasia kasiinodes kahtlemata populaarne mäng. See on lihtsustatud Baccarati variant, millel on kaks kaarti, üks draakoni ja tiigri jaoks. Nii huvitav kui see ka pole, on sellistele kardetud loomadele live-panuste tegemine nüüd võimalik isegi mitte-Aasia kasiinodes. Erinevalt varasemast ajast, kus mäng oli Aasia turul, eriti Kambodžas, on Dragon Tiger live-mängud tänu tehnoloogiale nüüd leidnud tee Euroopa mängumajadesse.

Kõik, mida pead teadma SA Gaming Dragon Tiger kohta
2021-12-15

Kõik, mida pead teadma SA Gaming Dragon Tiger kohta

SA Gamingu Dragon Tiger live'i väljaandmine langes kokku Sic Bo reaalajas lansseerimisega. Kokkusattumus rõhutab ettevõtte tõsidust laiendada oma live-mängude kasiino fuajeemänge. Pealegi on SA Gamingu Dragon Tigeri lansseerimine eurokasiinodesse kõrvalekalle minevikust, kus enamus tema varasematest toodetest olid kuulsad vaid Aasia turul. Üldiselt on SA Gamingu otsemäng Dragon Tiger põnev videomäng, mis sisaldab mõningaid bakarati elemente. Mängijad saavad seda voogesitada kvaliteetse graafika ja rikkaliku, kaasahaarava mängukogemusega.

BetConstruct Live Dragon Tiger ülevaade
2021-12-08

BetConstruct Live Dragon Tiger ülevaade

BetConstruct arendab teadaolevalt eepilisi live-mänge. See polnud üllatav, kui nad 2019. aastal välja andsid otsediileri Dragon Tiger; live-diilerite mängusõbrad võtsid selle kõigis kasiinodes soojalt vastu. Üldiselt Dragon Tiger live sobib ideaalselt nii madalatele kui ka kõrgetele rullikutele. Võite panustada kuni 2000 dollarini, samas kui teoreetiline tootlus mängijale on 96,27%. Lisaks on mobiili optimeerimise tõttu parem mängitavus liikvel olles. Seda arvustust lugedes saate teada mängu läbi ja lõhki ning strateegiaid oma väljamaksete maksimeerimiseks.

Kuidas Live Dragon Tigeris mängida ja võita
2021-12-01

Kuidas Live Dragon Tigeris mängida ja võita

Kui otsite algajatele mõeldud kasiinomängu, peaksite proovima Dragon Tigerit. Lihtsal kaardimängul on vähe reegleid ja mäng on tempokas. Selle tulemusena saate panustada paljudes voorudes tunnis. Enamikul kasiinodel on Dragon Tiger laudadel madalad limiidid. Seetõttu saab iga algaja, kes alustab piiratud pangarolliga, nautida mängus mitut vooru. Jätkake lugemist teadmisi selle kohta, kuidas ja kus Live Dragon Tiger mängida.

Live Dragon Tiger (XPro Gaming) mängude ülevaade
2021-11-24

Live Dragon Tiger (XPro Gaming) mängude ülevaade

Xpro Gaming andis suurele reaalajas mängude kollektsioonile välja uue pealkirja nimega Live Dragon Tiger. See on baccarat lihtsustatud versioon, mis sisaldab draakoni ja tiigri ennustuspositsioone. Kui te pole seda mängu mänginud, soovitame teil proovida Live Dragon Tiger by XPro mängu. Mäng on asjatundlikult kujundatud uusimate funktsioonide, kvaliteetse graafika, suurepäraste heliefektidega ja seda juhib reaalajas edasimüüja. Mängu üksikasjalikuma ülevaate saamiseks jätkake allolevate jaotiste lugemist.

Live Dragon Tiger (Playtech) mängu ülevaade
2021-11-17

Live Dragon Tiger (Playtech) mängu ülevaade

Playtechi 2020. aasta Live Dragon Tiger väljalaset ootasid mängusõbrad väga. Üldiselt on Dragon Tiger lihtne mäng. Diiler asetab kaks näoga allapoole suunatud autot kahele panustamispositsioonile. Seejärel panustavad mängijad sellele, kummal positsioonist on suurem väärtus. Harvadel juhtudel võib mäng lõppeda viigiga. See tähendab, et draakoni ja tiigri positsioonidel on kaartide pööramisel sama väärtus. Sel juhul saavad mängijad oma panuste eest 50% tagasi. Vaadake üksikasju allpool mängides ja võitmas Playtechi mängus Live Dragon Tiger.

`Draakoni tiigri (idamaised mängud) mängu ülevaade
2021-11-10

`Draakoni tiigri (idamaised mängud) mängu ülevaade

Oriental Games on tuntud mänguarendaja, kes tegutseb Filipiinide litsentsi alusel. Kõik ettevõtte stuudiotest tulevad pealkirjad on optimeeritud mobiili jaoks ning neil on pilkupüüdev graafika ja kvaliteetsed heliefektid. Üks mängukategooriatest, kus OG tiitlid toimivad erakordselt hästi, on otsediileri mängud. Hiljuti tegi tarkvaraarendaja kauaoodatud täienduse. Oriental Gamesi Dragon Tiger versiooni peetakse selle arendaja üheks parimaks loominguks. Kogusime kõik mängu üksikasjad allolevatesse jaotistesse.

Kuidas mängida draakontiigrit mobiilis
2021-10-06

Kuidas mängida draakontiigrit mobiilis

Mobiilne mängimine on levinud kogu maailmas. Arendajad ja kasiinod on nutitelefonide mängude tohutut potentsiaali ära kasutanud, optimeerides oma mänge ja veebikasiinosid mobiilseadmete jaoks. Dragon Tiger on mobiilimängijate jaoks üks populaarsemaid mänge. Mängude kiire otsimine Google Play poes näitab mitmeid tulemusi. Mõnel pealkirjal on miljoneid allalaadimisi. Tarkvaraarendajad teevad ka mänge, mis ei nõua mängijatelt oma telefonidesse rakenduste allalaadimist ja installimist. Nendes saate mängu käivitada otse oma veebibrauserist.

Live Dragon Tiger (Pragmatic Play) mängu ülevaade
2021-09-29

Live Dragon Tiger (Pragmatic Play) mängu ülevaade

Dragon Tiger on põnev mäng. Panustamisvõimalused on lihtsad, võimaldades uutel mängijatel mõne minuti jooksul kõik käigud selgeks õppida. Pragmatic Play tutvustas klassikalise mängu reaalajas versiooni 2021. aasta alguses. Live Dragon Tiger on mitme mängijaga mäng, mille on välja töötanud Pragmatic Play. See sai veebikasiinodes kättesaadavaks 2021. aasta kevade lõpus. Maksimaalne väljamakse suhe on 50: 1. Mängul on idamaiste teemadega graafika ja RTP 96,27%. Kuigi mäng ei sisalda jackpotte, pakub see mängijatele mitmeid panustamisvõimalusi, sealhulgas valikulisi kõrvalpanuseid.

Live Dragon Tiger Kasiinode tehnoloogia
2021-09-15

Live Dragon Tiger Kasiinode tehnoloogia

Tehnoloogia on nüüd kaasaegse maailma iga tööstusharu osa. Siiski pole meil kaugeltki täielikult autonoomsed süsteemid.

Dragon Tiigri võrgus mängimise põhitõed
2021-09-08

Dragon Tiigri võrgus mängimise põhitõed

Enne uue mängu mängimist on alati oluline saada mängu põhitõed. Algajad, kes soovivad liituda veebipõhise Dragon Tiger perekonnaga, leiavad selle teabe esmakordselt võrgus mängides väga kasulikuks.

Pragmaatiline mäng tutvustab Live Dragon Tigeri veebikasiinode jaoks
2021-08-04

Pragmaatiline mäng tutvustab Live Dragon Tigeri veebikasiinode jaoks

2021. aasta aprillis lõi Pragmatic Play taas laineid online-kasiinomaastikul, käivitades online-diileri kasiinomängu nimega Dragon Tiger. Aasiast pärinev on mitme mängijaga kaardimäng, kus mängijad panustavad selle peale, kas kaardil „Draakon” või „Tiiger” on suurem väärtus või võrdsel arvul, mis lõpeb viigiga.

Online Dragon Tigeri strateegiate võitmine
2021-07-28

Online Dragon Tigeri strateegiate võitmine

Dragon Tiger on algselt Kambodžast pärit kaardimäng, mis on Aasia kasiinodes tohutult populaarne. See on kogunud populaarsust ka mujal maailmas ning tänapäeval on rohkem online-kasiinosid, kus kaardimänguhuvilised saavad Dragon Tigeri mängida.

Kus mängida online Dragon Tigerit
2021-07-21

Kus mängida online Dragon Tigerit

Jagades sarnasusi kasutajaga baccarat ja kasiinosõda on Dragon Tiger tempokas, kuid samas lihtne kaardimäng, mida algajatele on lihtne õppida. Alates Aasia juurtest on mäng populaarsust kogunud Euroopas, Ladina-Ameerikas, Põhja-Ameerikas ja mujal maailmas.

Parimad Interneti-draakoni tiigri tarkvaraarendajad
2021-07-14

Parimad Interneti-draakoni tiigri tarkvaraarendajad

Koos Sic Bo, Mahjongi ja paljude teistega on Dragon Tiger kasiinomäng, millel on Aasia kasiinodes suur populaarsus. Selle kuulsus levib kogu maailmas, seega pole üllatav, kui leiate, et teiste piirkondade veebikasiinod on hakanud Dragon Tigeri oma mängude kataloogis kajastama.

Prev1 / 2Next