Kuidas mängida reaalajas Dragon Tiger

Tehnoloogiliste leiutiste ja edusammudega pole Dragon Tiger kui mäng mänguaega jäänud. Nüüd on Interneti kaudu võimalik mängida teiste vastastega ilma füüsiliselt kohtumata. See mäng on muutumas väga populaarseks kogu maailmas, mitte ainult Aasias. Selle mängu suurim eelis on juurdepääsetavuse režiim. Selle saidi linke saab käivitada tekstsõnumite, rakenduste, veebibrauserite ja e-kirjade kaudu.

Selle mängu populaarsust suurendavad funktsioonid, mis on saadaval mõnel platvormil, sealhulgas põnevad vahefaasid, kiire internet ja mitme mängija võimalused. Lisaks saavad suure mobiilsidetellimusega kasutajad pääseda mängudele otseülekande kaudu suvalisest kohast, edendades veelgi selle populaarsust

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Kuidas Live Dragon Tigeri tehnoloogia töötab

Kuidas Live Dragon Tigeri tehnoloogia töötab

Põhinedes live-kasiinol, mis pakub võimalust mängu mängida, kasutatakse mitmesuguseid tarkvaratehnikaid, et muuta kasutaja suurepäraseks mängukogemuseks.

Siin on mõned neist

 • Pilvemängud - see on välise traadita mäluseadmega tugisüsteem, mis aitab olukordades, kus kasutatavatel seadmetel pole tingimata faili suuruse kandmiseks piisavalt mälumahtu
 • Žestide juhtimine - see võib aidata mängu nagu füüsilise kasiinomängu juhtimist.
 • Suurepärane graafika - see aitab täiustada pilte, tekste ja kõiki videoid, kui neid reaalajas mänguplatvormidel on.
 • Mobiilimängud - see tehnoloogia aitab ühendada need mängud väikeste protsessorite ja kuvaritega.
Kuidas Live Dragon Tigeri tehnoloogia töötab
Dragon & Tiger Live edasimüüja

Dragon & Tiger Live edasimüüja

Mängu otseülekandena on edasimüüjad inimesed, kelle poole mängijad panustavad, et teha neile soosiv samm. Allpool on toodud rollid, mida need live-edasimüüjad mängivad, et mäng huvitavaks muuta

 • Usaldus - kuna mäng on võrgus, poleks tore, kui masin kogu töö ära teeks. Mängijad seovad seetõttu internetis aktiivsete edasimüüjatega suheldes teatud määral kiindumust.
 • Inimlik puudutus - kuna mängu juhitakse tavapäraste kaartide ja rulettrataste abil, hoiab veebimüüja mängu edasi. See paneb mängijaid tundma, nagu nad oleksid päris kasiinorummis.
Dragon & Tiger Live edasimüüja
Live Dragon ja Tiger tarkvara efektsus

Live Dragon ja Tiger tarkvara efektsus

Kasiinofirmad teevad tehnoloogiaettevõtetega koostööd, et luua süsteem, mis toimib klientide ja kasiino vahelise vahefaasina.

Tarkvara eesmärk on saavutada järgmine:

 • Kliendi täielik integreerimine, kaasates samal ajal ka veebipõhise edasimüüja. See süsteem võimaldab sujuvat suhtlust kõigi osapoolte vahel. See pakub ka turvalist platvormi rahakoti juhtimiseks, mida kasutatakse mänguajal.
 • Kohandamine - tarkvaraettevõtted lahkuvad, avatud koodisüsteemist, kus tarkvara sisesed tarkvaraarendajad saavad teha näpunäiteid, et reageerida kas turunõudlusele või pakkuda põnevaid funktsioone.
 • Töötavate tarkvaramallide loomine, mida nimetatakse white-label tarkvaraks. Need on kulutõhusad, kuid mitte kohandatavad. Iduettevõtted saavad seda valida vastavalt oma ulatusele
Live Dragon ja Tiger tarkvara efektsus
Live Dragon ja Tiger Live voo vaatamise eelised

Live Dragon ja Tiger Live voo vaatamise eelised

Algajad ja amatöörid parandavad oma võimekust, kui nad vaatavad mängude otseülekandeid. Tõmblusega tehnoloogia abil paraneb õppimine dramaatiliselt. On peamisi põhjuseid, miks see reaalajas mängude vaatamise meetod on mängija mängu jõudluse parandamisel võtmetähtsusega.

 • Selle meetodi abil on lahkuvate inimeste õppimisvõimalused märkimisväärselt paranenud.
 • Kui uuele mängijale antakse juhiseid vaatamata juhendaja kogemusele, on õpitulemused väga positiivsed.
 • Nagu kõik teisedki mängust osavõtvad mängijad, aitab see tuvastada vigadega käike, hõlmata võidukäike ja tuvastada toimivad strateegiad ning need, mis ei toimi
Live Dragon ja Tiger Live voo vaatamise eelised
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi