Uudised

July 14, 2021

Parimad Interneti-draakoni tiigri tarkvaraarendajad

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Koos Sic Bo, Mahjongi ja paljude teistega on Dragon Tiger kasiinomäng, millel on Aasia kasiinodes suur populaarsus. Selle kuulsus levib kogu maailmas, seega pole üllatav, kui leiate, et teiste piirkondade veebikasiinod on hakanud Dragon Tigeri oma mängude kataloogis kajastama.

Parimad Interneti-draakoni tiigri tarkvaraarendajad

Mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud tarkvaraarendajad on välja pakkunud Dragon Tigeri võrgumänge, mis austavad mängu Aasia juuri. Lisaks on nad lõbusad, põnevad ja potentsiaalselt kasulikud. Tänu järgmistele pakkujatele ja teistele saavad mängurid Dragon Tigerit nautida online-kasiinodes.

Pragmaatiline mäng

Tutvustatud mitme auhinnaga Pragmatic Play mitu live-kasiino tiitlit aprillil 2021, sealhulgas Draakonitiiger. Rumeenias tipptasemel stuudiost voogesitatuna korraldavad mänge professionaalsed edasimüüjad Aasia-teemalises ruumis.

Evolution Gaming

Kasiino reaalajas suur jõud, Evolution Gamingil on online-kasiinode jaoks kaks Dragon Tigeri pakkumist:

Elav draakonitiiger: Mängud edenevad ülikiires tempos; tegelikult kestab ring tavaliselt vaid 25 sekundit. Lisaks suurepärasele keskkonnale saavad mängijad ära kasutada ka kõrvalpanuseid ja tööriistu, mis aitavad neil tulevaste voorude tulemusi ennustada.

Esimese isiku draakonitiiger: See RNG variant pakub kiiret mängimist ka pilkupüüdvas interaktiivse valgustusega virtuaalses stuudios. Mängijad saavad kingi segada igal ajal, kui nad seda soovivad, ja liikuda mängusisese portaali kaudu mängu otseversiooni juurde.

EA Gaming

2004. aastal asutatud EA Gamingil on pikaajalised suhted online-kasiino operaatoritega Euroopas ja Aasias. Live-kasiino ja RNG-mängude arendaja on ettevõte RNG Wu Xing Dragon Tiger looja. Mängu, mille suurim koefitsient on 1:50, saab mängida lauaarvutites ja mobiilseadmetes.

Ezugi

Mängutööstuse veteranide poolt 2012. aastal asutatud Ezugi arendab veebi- ja mobiilse reaalajas edasimüüja sisu veebikasiinodesse. Ettevõtte otse Dragon Tigeri seansid edastatakse LATAMi stuudios. Mõned mängu funktsioonid on:

  • Atraktiivsed väljamaksed
  • Saadaval ööpäevaringselt
  • Piiramatu arv mängijaid
  • Edasimüüja jootraha
  • Valikulised külgpanused

HoGaming

Üks Macau kasiinotööstuse teerajajatest pakub HoGaming erinevaid live-edasimüüjate ja RNG-mänge. Ettevõte pakub live-mänge, sealhulgas Dragon Tiger, blackjack, baccarat ja palju muud, mida kõiki majutavad Macau koolitatud edasimüüjad. Seansid voogedastatakse HoGamingi tipptasemel stuudiost, mis asub Filipiinidel.

HoGamingi otsetarkvara Dragon Tiger pakub mängijatele järgmist:

  • Klassikaline ja suur vaaterežiim
  • Võimalus suumida või vähendada
  • Maksimaalselt 5 erinevat panuse limiidi vahemikku
  • Minimängud
  • Vivo Gaming

Juhtlausega "Ela oma parimas elus" on Vivo Gaming eesmärk kõrge ja toimetab hästi. See pakub erinevaid live-edasimüüjate mänge, mida voogesitatakse stuudiotest erinevates kohtades, sealhulgas Bulgaarias, Uruguays ja Macaus. Ja loomulikult korraldavad mänge isikupärased ja asjatundlikud edasimüüjad.

Live Dragon Tiger on Vivo Gamingu usaldusväärsete tulu loojate hulgas, eriti maailma idapiirkondades. Mängud on saadaval aga enam kui kahes tosinas keeles, nii et paljud mängijad mujal planeedil saavad nautida elavat Draakoni tiigrit oma emakeeles.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29