Kasiino

December 15, 2021

Kõik, mida pead teadma SA Gaming Dragon Tiger kohta

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

SA Gamingu Dragon Tiger live'i väljaandmine langes kokku Sic Bo reaalajas lansseerimisega. Kokkusattumus rõhutab ettevõtte tõsidust laiendada oma live-mängude kasiino fuajeemänge. Pealegi on SA Gamingu Dragon Tigeri lansseerimine eurokasiinodesse kõrvalekalle minevikust, kus enamus tema varasematest toodetest olid kuulsad vaid Aasia turul. Üldiselt on SA Gamingu otsemäng Dragon Tiger põnev videomäng, mis sisaldab mõningaid bakarati elemente. Mängijad saavad seda voogesitada kvaliteetse graafika ja rikkaliku, kaasahaarava mängukogemusega.

Kõik, mida pead teadma SA Gaming Dragon Tiger kohta

Mis eristab SA Gaming Dragon Tiger

Üldiselt jäljendab SA Gamingu Dragon Tiger virtuaalset baccarat tabelit, kuid mänguviis on erinev. Tavalises baccarat'is on kaardid kokku pandud. Dragon Tiger kaartidel on vastav auaste; Ässasid peetakse madala väärtusega kaartideks 1 punktiga, kuningaid aga kõrge väärtusega kaartideks 13 punktiga. Mängu liidesel on erinevad nurkkaamerad; üks keskendub diilerile ja lauale, samas kui teine keskendub jagatud kaartidele. See seadistus on oluline funktsioon, eriti teekaartide kuvamisel. Teekaardid hoiavad statistikat eelmiste võitude ja allesjäänud kingakaartide kohta. Mängustatistika on kasulik, kuna see võib anda mängijatele teada, milliseid kaarte nad peaksid panustama.

Panustamisvõimaluste osas on SA Gaming Dragon Tiger suhteliselt piiratud. Kuigi mängul on ka teisi kõrvalpanuseid, on olulised panused draakoni, tiigri või viigi puhul. Draakoni ja tiigri panuste puhul on mängija keskmine teoreetiline tulu 96,27%, samas kui Tie panuse RTP on 67,23%.

Kuidas mängida SA Dragon Tigerit

Vähesed panused, mida saab teha, muudavad mängud mängijate jaoks palju lihtsamaks. Peate ainult ostma oma panustamisžetoonid ja panustama need Draakoni või Tiigri peale järgmiselt

  • Ennustage, kellel on Draakoni ja Tiigri vahel kõrgem kaart ja tehke panus kummalegi. Võite panustada viigile, kuid see on riskantne.
  • Diiler jagab kaks kaarti; üks draakonile ja teine tiigrile.
  • Kui mängija valik vastab kõrgeima väljatõmmatud kaardile, võidab ta. Madalama väärtusega kaardid kaotavad panuse ja kogu panustatud raha.
  • Kui kaardid on välja tõmmatud ja on võrdse väärtusega, on väljamakse 8:1.
  • Draakoni või tiigri panused maksavad 1:1 (paari raha).

SA Gaming Dragon Tiger Mobile Experience

SA Gaming toetab üldiselt mängimist liikvel olles. Ettevõtte Dragon Tiger reaalajas mäng ühildub optimaalselt nii mobiilsete kui ka lauaarvutite seadmetega. Mängija liides on sõbralik ja interaktiivne. Mängul on lahedad navigeerimisfunktsioonid, mis võimaldavad paindlikku üleminekut erinevatele mängurežiimidele. Automaatesituse nupud, automaatse kinnitamise ja uuesti panuse juhtnupud muudavad panuste tegemise lihtsamaks. Peale selle saate mobiilseadmes mängides valida horisontaal- või portreerežiimi vahel olenevalt sellest, kui suurelt soovite mängu elementi kuvada.

SA Gaming Dragon Tiger kokkuvõtteks

SA Gamingu ettevõtmine reaalajas mängudes Aasias ja Euroopas on seni viljakaks osutunud. Arendaja käivitatud Dragon Tiger lisab selle laiale reaalajas lauamängude portfellile. Tänu lihtsale mängule ja lihtsatele panustele kogub mäng mängusaitidel jätkuvalt populaarsust. Kui soovite seda proovida, valmistuge oma mobiilseadmes, kuna see on optimeeritud ajatuks mobiilseks juurdepääsuks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29