Kuidas võita

December 29, 2021

Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Dragon Tiger on üks lihtsamini õpitavaid kasiinomänge. Seetõttu saate aru, miks arendajad püüavad kuulsast Aasia-teemalisest mängust loominguliste versioonide tegemisel üksteist ületada. HoGaming, üle maailma tuntud mänguarendaja, tutvustas mänguhuvilistele HoGaming Dragon Tigerit. Uusversioon toob uusi võimalusi, sealhulgas värske kujunduse, võrratu interaktiivsuse ja mitmed kõrvalpanused suurte võitude saavutamiseks. Selles variatsioonis on enamus algse mängu funktsioone ja reegleid. Näiteks püüavad mängijad saada rohkem punkte kui nende vastased. Mõnes mõttes avastate, et see mäng meenutab väga palju Baccarati vooru mängimist. Eesmärk on aga pigem vastaspoolt võita, kui kätt üheksa lähedale saada.

Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade

Kuidas mängida Live Bodog Dragon Tigerit

Saate mängida Bodog Dragon Tiger lõbu või pärisraha pärast ja teil on võimalus võita hämmastavaid väljamakseid. Panustamise limiidid ulatuvad 2 dollarist ja maksimaalne panus on 2000 dollarit. Siin on panuste tegemise sammud:

  • Panuse suuruse määramine - Teie rahasumma määrab, kui suured või väikesed teie panused peaksid olema. Rusikareeglina soovitavad eksperdid jagada pangarolli piisavalt suurteks osadeks, et katta panused selle perioodi jooksul, mida soovite mängida.

  • Panuse tegemine - Bodog Dragon Tiger live-mäng annab mängijatele panuste tegemiseks 25 sekundit. Varem mängu mänginud liikmete arvustuste kohaselt on see periood enam kui piisav. Panuste tegemine eeldab ainult ühe kuue pakutud žetoonide suuruse valimist. Seejärel asetage see asendisse, kuhu soovite panustada. See tähendab, draakon, tiiger või lips. Lõpuks vajutage panuse tegemiseks nuppu Kinnita.

  • Panustamise seansi lõppedes põletab diiler ühe kaardi. Seejärel tõmbab ta kaardi Draakoni positsiooni jaoks ja teise Tiigri positsiooni jaoks.

Võit Bodog Live Dragon Tiger

Mängijad võidavad, kui kaardil, millele nad panustavad, on suurem väärtus kui vastasküljel. Iga positsioon maksab võrdse panuse. Teisisõnu, teie panus kahekordistub võidu korral.

Viigipanuste lahendamine

Draakoni ja tiigri positsioonidel tehtud panused kaotavad poole, kui tulemuseks on viik. Seega saate 50% osalusest tagasi. Teisest küljest maksab viigipanus välja suhtega 8:1, kui tulemuseks on viik.

Kõrvalennustused

Kõik kõrvalpanused tagastatakse, kui voor lõpeb viigiga. Mängijad kaotavad oma panused, kui diiler tõmbab seitsme. Võidu korral on igaühe väljamaksed välja toodud allpool:

Ho Gamingu Bodog Dragon Tiger on lõbus ja pakub mängijatele mitmeid võiduvõimalusi. Saate õppida mängu mängima ja alustada panuste tegemist nagu professionaal. Pidage meeles, et hasartmängud on sõltuvust tekitavad; Mängige vastutustundlikult

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Populaarseimad reaalajas edasimüüjate draakonitiigrimängud
2021-12-22