Põhistrateegia

December 8, 2021

BetConstruct Live Dragon Tiger ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

BetConstruct arendab teadaolevalt eepilisi live-mänge. See polnud üllatav, kui nad 2019. aastal välja andsid otsediileri Dragon Tiger; live-diilerite mängusõbrad võtsid selle kõigis kasiinodes soojalt vastu. Üldiselt Dragon Tiger live sobib ideaalselt nii madalatele kui ka kõrgetele rullikutele. Võite panustada kuni 2000 dollarini, samas kui teoreetiline tootlus mängijale on 96,27%. Lisaks on mobiili optimeerimise tõttu parem mängitavus liikvel olles. Seda arvustust lugedes saate teada mängu läbi ja lõhki ning strateegiaid oma väljamaksete maksimeerimiseks.

BetConstruct Live Dragon Tiger ülevaade

BetConstructi Dragon Tiger põhifunktsioonid

Ideaalis on Dragon Tiger baccarat variant, mille juured on Aasia kasiinodes. BetConstructi versioon ei erine palju teistest võrreldavatest versioonidest. Nagu tavalisel Baccaratil, on sellel mängul kaheksa kaardipakki. Erinevalt algsest Baccaratist jagatakse kaarte mõlemale poolele üks kord. Peamised panused on; Draakon, tiiger või lips. Kaht esimest panust peetakse turvaliseks ja nende eest makstakse ühtlast raha (1:1). Viimane on suhteliselt riskantne, kuid maksab 10:1. Suited Ties maksab välja 50:1, mis tähendab, et panustaja saab 50% panusele pandud summast.

Võitja selgitamiseks loosib virtuaalne otsediiler kaks kaarti. Kui panustate kõrgeima loositud kaardi peale, oleksite õnnelik võitja. Kui tegite panuse loositud madalama järgu kaardile, kaotate panuse automaatselt.

Muud BetConstruct Dragon Tiger panuse valikud

BetConstruct annab riskantsetele mängijatele ruumi teiste kõrvalpanuste proovimiseks.

  • Suured/väikesed panused. Mängijad ennustavad, kas konkreetsed kaardid on alla või üle 7. Kui kaart on seitse, kaotab mängija kogu panuse.
  • Paaritu/panused. Need panused toimivad nagu väikesed/suured panused. Kui ennustate vastavat kaarti õigesti, on teie võiduvõimalus paaritu või paaris. Kui see on 7, kaotab teie panus.
  • Sobivad lipsud. Sobitud Tied maksavad 50:1, mis tähendab, et panustaja saab 50% panusele pandud summast.

BetConstruct Dragon Tiger reaalajas strateegiad

Kui kavatsete Dragon Tigeri otse-eetris pärisraha eest mängida, kaaluge neid näpunäiteid:

  • Võtke aega, et võtta teadmiseks põhjalikud teekaardid, mis näitavad eelmisi võitnud käsi. Aja võtmine osutub väärtuslikuks, eriti suurte/väikeste või paaritute/paaritud panuste puhul, kuna võite näha juba kingast väljunud kaarte.

  • Oma esialgsetes mänguvoorudes kaaluge kahe peamise panuse järgimist. Draakon, tiiger või. Need on vähem riskantsed, kuna maja eelis on 3,73%.

BetConstruct Live Dragon Tiger lühidalt

Kui teile meeldib Baccarat, on tõenäoline, et Dragon Tiger on teie mäng. Mänguprotsessid on sarnased ainult selle poolest, et selles mängus jagatakse mõlemale poolele üks kaart. Üldiselt on sellel sõbralik liides, mis aitab teil mängu kulgu jälgida. Näete oma panuse saldot reaalajas. Mobiilseadmelt töölauarežiimile üleminek on suhteliselt lihtne. Mängustatistika ja teekaardid aitavad teil märkida numbreid, mis pole kingas, aidates teil üsna täpselt ennustada, milline number võib diileri käes olla.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29