Põhistrateegia

September 8, 2021

Dragon Tiigri võrgus mängimise põhitõed

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Enne uue mängu mängimist on alati oluline saada mängu põhitõed. Algajad, kes soovivad liituda veebipõhise Dragon Tiger perekonnaga, leiavad selle teabe esmakordselt võrgus mängides väga kasulikuks.

Dragon Tiigri võrgus mängimise põhitõed

Dragon Tiger Online Mängud

Dragon Tiger on variatsioon tuntud Baccarat mängust. Erinevalt algsest mängust hõlmab see versioon ainult draakoni ja tiigri kaartide käsitlemist. Seejärel ennustavad mängijad, kumb neist on kõrgem. Kui kahel kaardil on sarnane väärtus, võtab maja tehtud panustest 50% kärpimise.

Nagu muud kasiinomängud, mängijad on teinud Dragon Tigeris mitmeid kohandusi, et muuta selle mäng lõbusamaks. Mõnes variandis panustavad mängijad nende kaartide väärtusele, mis olid seitse või alla seitsme. 

Draakontiigri päritolu

Draakontiigrit mängiti esmakordselt Kambodžas ja see levis kiiresti teistesse Aasia riikidesse. Lihtsate reeglite ja kõrgete võidukoefitsientide tõttu ületas mäng piire ja leidis tee kogu maailma kasiinodesse. Enne kasiinodes kasutuselevõtmist nimetas Aasia budistlik selts mängu “Draakoni tiigeriks”. Pealkirja inspireeris kontrast kahe looma vahel.

Tiigril on agressiivsed ja jõulised iseloomuomadused, samas kui Draakon on rahulik ja komponeeritud. Selle tulemusel saavutaksid kaks looma üksteise vastu peetavas duellis täiusliku energia tasakaalu.  

Dragon Tiger põhilised mängureeglid  

Siin on jaotus kõige põhilisemad mängureeglid:

  1. Edasimüüja kasutab tavalise 52 kaardipaki kaheksa pakki. Jokerkaarti Dragon Tigeris ei kasutata ja see jäetakse välja enne kaartide jagamist 

  2. Igal kaardil on oma väärtus. Edetabel madalaima väärtusega kaardist kõrgeimale on: Äss-2-3-4-5-6-7-8-9-10-JQK

  3. Igas voorus jagatakse kaks kaarti allapoole; pankur saab ühe kaardi, “draakoni”, mängija aga teise kaardi, “tiigri”. Seejärel tehakse panused sellele, kummal kahest kaardist on suurem väärtus.

  4. Pärast kõigi panuste tegemist ilmuvad kaardid võitnud ja kaotanud panuste tuvastamiseks 

Populaarsed panustamisvõimalused mängus

Veebi Dragon Tiger kõige tavalisem panus on valida, millise kaardi draakoni ja tiigri vahel on suurem väärtus. Muud panustamisvõimalused hõlmavad järgmist:

  • Tasavägine panus: Mängijad võidavad, kui Draakoni ja Tiigri kaartidel on sama väärtus. 

  • Sobiv tiepanus: Selle panuse võitmine toimub ainult siis, kui Draakoni ja Tiigri kaardid vastavad väärtusele ja on samast mastist

  • Suured ja väikesed panused: Nende panuste puhul proovivad mängijad ära arvata, kas kaardid on suurema väärtusega kui 7 või vähem. Kui kaardi väärtus on 7 või oletus on vale, kaotatakse panus

Lisaks võimaldavad mõned kasiinod mängijatel teha paaritu/paaritu panuseid või on võimalus mängida punast/musta. Sõltuvalt kasiinost saate panustada ka kombinatsioonidele nagu kaks punast ja kaks musta, üks punane ja üks must või täisülikond. 

Järeldus

Dragon Tiger on üks lihtsamaid mänge, mida õppida ja mängida. Ärge unustage lugeda reegleid, mis kehtivad konkreetse kasiino mängule. Tihti mängides saate tuvastada teie jaoks sobivad Dragon Tiger strateegiad, mis võidavad pärast mängu oskuste lihvimist.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29