Uudised

August 4, 2021

Pragmaatiline mäng tutvustab Live Dragon Tigeri veebikasiinode jaoks

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

2021. aasta aprillis lõi Pragmatic Play taas laineid online-kasiinomaastikul, käivitades online-diileri kasiinomängu nimega Dragon Tiger. Aasiast pärinev on mitme mängijaga kaardimäng, kus mängijad panustavad selle peale, kas kaardil „Draakon” või „Tiiger” on suurem väärtus või võrdsel arvul, mis lõpeb viigiga.

Pragmaatiline mäng tutvustab Live Dragon Tigeri veebikasiinode jaoks

Tipptasemel stuudio

Elav draakonitiiger, nagu ka Pragmatic Play teised otse müüjate mängud, edastatakse kõrgekvaliteediliselt ettevõtte tipptasemel stuudiost Bukarestis, Rumeenias. Maast madalast üles ehitatud spetsiaalselt ehitatud stuudios kasutatakse 4K kaameraid ja uusimat helitehnoloogiat.

Live-kasiinomängud ühilduvad HTML5-s nii laua- kui ka mobiilseadmetega. See protokoll kasutab tipptasemel graafikat, multimeediat ja interaktiivsust. Samuti kiire ja kvaliteetne video voogesitus, et pakkuda mängijatele ümbritsevat kogemust.

Live-online-kasiino ei oleks täielik ilma heade diileriteta ja Pragmatic Play live-kasiino pakkumine pole erand. Lisaks sellele, et reaalajas edasimüüjad on nägusad ja võluvad, on nad professionaalselt koolitatud ja toovad mängijatega suheldes hulgaliselt kogemusi ning pakuvad tõelist kasiinotunnet.

Mängijad saavad lisaks Dragon Tigerile ka teiste Pragmatic Play mängude vahel valida. Nende hulka kuuluvad blackjack, rulett ja baccarat, mis kõik voogedastatakse samast stuudiost. Ettevõtte peamise arenduspakkumise Yossi Barzely sõnul on ettevõtte reaalne kasiinokataloog maailma erinevates piirkondades soojalt teretulnud ja seda täiustatakse Dragon Tigeri lisamisega.

Pragmatic Play globaalsed partnerlused

Erinevad veebikasiinode operaatorid saavad kogu maailmas pakkuda Live Dragon Tigerit ja muid Pragmatic Play välja töötatud live-edasimüüjate mänge viimasega välja töötatud partnerluste kaudu. Järgnevalt on toodud mõned näited.

Betssoni grupp

2021. aasta juuni lõpus võttis Pragmatic Play oma täieliku live-kasiino pakkumise Betssoni grupp, suur operaator Euroopas. Tehing on kahe ettevõtte vaheliste suhete laiendamine. Varem oli Betssoni grupp võtnud enda kätte kogu Pragmatic Play teenindusaegade mänguportfelli.

BetPlay

Pragmatic Play live-kasiinomängude tahvel on tehtud kättesaadavaks Colombia online-kasiinooperaatorile BetPlay. Alates 2021. aasta juuli algusest saavad BetPlay kliendid nautida live Dragon Tiger mänge, aga ka Pragmatic Play teisi live-edasimüüjate mänge, nagu rulett, baccarat ja blackjack.

See leping on teine selline tehing kahe ettevõtte vahel. Aasta alguses sai BetPlay juurdepääsu Pragmatic Play loodud slotimängudele.

Kuu aega varem oli Pragmatic Play oma live-kasiinomängud ametlikult sertifitseeritud seaduslikuks toimimiseks Colombias. Sertifikaadi väljastas hinnatud testimis- ja nõuetele vastavuse labor Gaming Associates. See verstapost tugevdab veelgi arendaja kohalolekut Ladina-Ameerika kasvaval Interneti-hasartmängude turul.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29