Maksimeerige oma Dragon Tiger võidud

Kambodžas välja töötatud Dragon Tiger on populaarne mäng Aasia riikides, aga ka mujal maailmas. Selle mängimiseks panid mängijad kohapeal kaks kaarti koos Tiigri ja Draakoniga. Ükskõik, kas mängija on kogenud või on ta algaja, on seda mängu väga lihtne mängida. Mõnel mängijal on selle mängimisel siiski probleeme olnud. See on mäng, et mängija saab selle kohe kätte või mitte. Sellegipoolest on mõned olulised näpunäited, mida näidend peaks õppima, kui ta soovib võita lihtsalt ja lihtsalt. Järgnevalt on ära toodud mõned näpunäited.

Bet Tiiger või DraakonKaardiloenduse strateegiaÜlikonnal põhinev strateegiaVältige Tie Bet ja sobivat Tie Bet
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Bet Tiiger või Draakon

Bet Tiiger või Draakon

Mängija peaks kinni pidama kas draakonist või tiigrist, kuna see on parim valik, kui nad ei soovi loota kaardi loendamisele või strateegiale. Mängija peaks alati püüdma teha panuse Draakonile või Tiigrile, mida ta näeb kõrgeima asetusega. Enamikul juhtudel saab mängija rohkem võite, kuna selliste panuste majaserv on 3%. Siiski on juhtumeid, kui Draakon ja Tiiger muutuvad auastmest sõltumata ülikonnast võrdseks, muutes selle lipsuks. Sel juhul saab ta tagasi oma põhipanusest tagasi ja Tie võidab väljamakse 11: 1.

Bet Tiiger või Draakon
Kaardiloenduse strateegia

Kaardiloenduse strateegia

Dragon Tigeri mäng kasutab vähe kaarte, muutes kaardi loendamise strateegia mängijatele lihtsaks. Mängija jaoks, kes soovib kaarte loendada, on see taktika kasulik, kui üritatakse vältida õnnetut joonistamist. Selles mängus kasutatakse vähe kaarte, mis muudab mängija juba hõlpsamini juba jagatud suurte või väikeste kaartide arvu jälgimiseks. Seega on jagatud seitsmete arvu jälgimine lihtsam. Selle põhjuseks on asjaolu, et seitsme joonistamise tulemusel kaotab mängija panuse. Seega, kui mängija jälgib neid õnnetuid seitsmeid ja väldib neid, võib ta suurendada oma panuse võitmise võimalusi.

Kaardiloenduse strateegia
Ülikonnal põhinev strateegia

Ülikonnal põhinev strateegia

Veel üks näpunäide, mis aitab mängijal Draakoni ja Tiigri mängus võita, on märgata kõige rohkem käsitletud ülikondade arvu. Mängija saab hinnata mängitavate ülikondkaartide arvu. Ta saab selle strateegia jaoks kasutada tekki. See lähenemisviis võimaldab mängijal kindlaks teha kõige sobivamaid ülikondi, võimaldades tal panustada kõige vähem mängitud kaardiülikonnale. Õige panuse korral annab ülikondlik strateegia mängijale väljamakse 3: 1. Seega on kriitiline, kui mängija siseneb Draakoni või Tiigri juurde, määrates kaardi sobivuse.

Ülikonnal põhinev strateegia
Vältige Tie Bet ja sobivat Tie Bet

Vältige Tie Bet ja sobivat Tie Bet

Mängijad, kes teevad tasaarvestuse panuse, saavad võimaluse suuri võite teenida, ehkki võidutõenäosus on väike. On juhtumeid, kus mängijad keelduvad kihlvedudest, kuna viigi viigi serv on 32%. Võimalikke kaardikombinatsioone on 86 320, neist ainult 6448 on sidemed. See tähendab, et 79 872 panustamiskombinatsioon võib lõppeda kaotusega. Need koefitsiendid teevad sellest kindlasti mängijatele ühe raskeima panuse. Sellegipoolest on ülikondliku panuse tulemus halvem, kuna 1 456 panust kulmineeruvad viigiga. Seetõttu peaks mängija neid koefitsiente vältima, välja arvatud juhul, kui ta loeb ainult õnnest.

Vältige Tie Bet ja sobivat Tie Bet
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi