Kuidas võita

December 1, 2021

Kuidas Live Dragon Tigeris mängida ja võita

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Kui otsite algajatele mõeldud kasiinomängu, peaksite proovima Dragon Tigerit. Lihtsal kaardimängul on vähe reegleid ja mäng on tempokas. Selle tulemusena saate panustada paljudes voorudes tunnis. Enamikul kasiinodel on Dragon Tiger laudadel madalad limiidid. Seetõttu saab iga algaja, kes alustab piiratud pangarolliga, nautida mängus mitut vooru. Jätkake lugemist teadmisi selle kohta, kuidas ja kus Live Dragon Tiger mängida.

Kuidas Live Dragon Tigeris mängida ja võita

Reeglid

Diiler jagab igas voorus ainult kaks kaarti – ühe Draakoni positsioonis ja teise Tiigri positsioonis. Seejärel teevad mängijad panuse selle peale, kummal kahest kaardist on suurem väärtus. Kui panustamise seanss on suletud, paljastatakse kaardid ja võrreldakse, kes võitis. Kaartide järjestamine järgib universaalseid tavasid, kusjuures madalaim kaart on äss (selle väärtus on 1) ja kõrgeim kuningas.

Panustamisvalikud

Põhipanused on draakoni ja tiigri positsioonid standardse väljamaksesuhtega 1:1 kõigis kasiinodes. Kui mõlemal positsioonil on sama väärtus, loetakse see voor viigiliseks. Kõik kahe positsiooni panused saavad 50% tagasi ja maja võtab teise poole vahendustasuna. Võimalikud kõrvalpanused on järgmised:

  • Viis Bet
  • Draakon või suur tiiger
  • Draakoni või tiigri ülikond
  • Draakoni või tiigri ülikond

Live Dragon Tiger Games erinevatelt arendajatelt

Live Dragon Tigeril on kogu maailmas tohutu jälgijaskond. Tänu sellele on erinevad ettevõtted mängu kohandanud, et pakkuda mängijatele ainulaadset kogemust. Kõik mängud optimeerivad seadme ühilduvust, võimaldades mängijatel teha panuseid Androidi või iOS-i nutitelefonidele ja arvutitele.

Evolution Gamingu otseülekanne Dragon Tiger

Evolution Gaming on tuntud erakordsete live-kasiinomängude loomise poolest. See tuleb selgelt esile ettevõtte taasloomisel Live Dragon Tiger, mis sisaldab professionaalseid edasimüüjaid, sünkroonitud visuaalseid ja heliefekte ning kõrgelt tasustatud sobivat paaripanust.

Playtechi Live Dragon Tiger

See mäng suhtleb Filipiinidel Manilas asuva Playtechi live-kasiinos elava diileriga. Mängul on mitu kõrvalpanust, mis võimaldab teil riski hajutada. Üks asi, mida tuleb tähele panna, on see, et viigipanuse väljamaksete suhe on 10:1, erinevalt Evolution Gamingu mänguversiooni 11:1 suhtest.

Drago tiigri otseülekanne, autor Ezugi

Ezugi püüdis säilitada suurema osa algse mängu elementidest. Selle versiooni viigipanus on 8:1 ja see on ainus aktsepteeritud kõrvalpanus.

Live Dragon Tiger XPG poolt

Live Dragon Tiger XPG versioon sisaldab tavalisi kõrvalpanuseid paaritu või paaris ja suur või väike koos mitmete võidukate mastidega. Täiendavate kõrvalpanuste väljamaksed ulatuvad 3:1-ni ja maja eelis on teistest variatsioonidest veidi kõrgem. Kahjuks pole XPG mängud mõnes riigis, näiteks Ühendkuningriigis, litsentsimise tõttu saadaval.

Järeldus

Live Dragon Tiger on parim mäng võrgumängude käivitamiseks. Lihtsate reeglite järgi saab iga algaja mõne vooru järel hakata mängima nagu professionaal. Alustage juba täna, liitudes veebikasiinoga, mis korraldab ülalmainitud mänge. Soovitame soojalt Evolution Gamingu versiooni, kuna see on hõlpsasti saadaval ja sellel on parimad väljamaksed.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29