Kuidas mängida

November 24, 2021

Live Dragon Tiger (XPro Gaming) mängude ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Xpro Gaming andis suurele reaalajas mängude kollektsioonile välja uue pealkirja nimega Live Dragon Tiger. See on baccarat lihtsustatud versioon, mis sisaldab draakoni ja tiigri ennustuspositsioone. Kui te pole seda mängu mänginud, soovitame teil proovida Live Dragon Tiger by XPro mängu. Mäng on asjatundlikult kujundatud uusimate funktsioonide, kvaliteetse graafika, suurepäraste heliefektidega ja seda juhib reaalajas edasimüüja. Mängu üksikasjalikuma ülevaate saamiseks jätkake allolevate jaotiste lugemist.

Live Dragon Tiger (XPro Gaming) mängude ülevaade

Kuidas mängida

XPro muutis mängu mängimise väga lihtsaks. Alustuseks saate ainult ühe kaameranurga. Pärast seda renderdatakse graafikat hõlpsalt põhifunktsioonidega seadmetes.

Pärast mängu avamist saate panuseid teha, valides paremal olevad žetoonid. Peate alguses tegema ühe kolmest põhipanusest. Need on draakon, tiiger või lips. Pärast seda saate teha täiendavaid kõrvalpanuseid.

Tabeli piirangud

XPro live-mängud, sealhulgas Live Dragon Tiger, on kõrgelt hinnatud. Seetõttu on paljudel veebikasiinodel mängud oma virtuaalses fuajees. Panuste miinimum- ja maksimumlimiit sõltuvad suuresti kasiinost, kus mängu mängite. Limiidid võivad ulatuda 1,00 dollarini ja 100 dollarini. Valitud mängusaidid lubavad aga panuseid teha kuni 5000 dollari ulatuses.

Funktsioonid

  1. Mängu liides

Reaalajas tabel hõivab suure osa kasutajaliidest. Paremas allnurgas saate žetoonide abil valida oma panuse suuruse. Kui voor on lõppenud, kuvatakse draakoni ja tiigri kaardid paremas ülanurgas.

  1. Heliefektid

Saate valida, kas mängida heliefektidega või vaigistada heli ühe nupuga. Tõelises kasiinos mängimise tunnetamiseks soovitame jätta heliseaded nii, nagu need tulevad.

  1. Video

Live Dragon Tiger by XPro mängudel on suurepärane graafika. Keskselt paigutatud kaamera edastab toimuvaid sündmusi reaalajas. Tabel asub arendaja stuudiotes Slovakkias ja Bulgaarias.

  1. Reaalajas vestlus

Saate reaalajas edasimüüjaga suhelda otsevestluses. Reaalajas vastused on piisavad, et tunneksite end nagu päris kasiinos.

Toetatud seadmed

Kaasaegsed mängijad naudivad kasiinomängude mängimist liikvel olles. Selle valguses XPro mängimine optimeerinud mängu mobiilimängijatele. Kiiresti renderdavat graafikat saab käivitada Androidi või iOS-i operatsioonisüsteemiga nutitelefonides. Kui teil on Interneti-ühendusega probleeme, saate seda mängu nautida ka veidi madalama eraldusvõimega. Arvutiga mängimine on veelgi põnevam, sest saate täieliku ülevaate lauast, mänguikoonidest ja uhketest edasimüüjatest, kes lauda juhivad.

Kohtuotsus

XPro mängude Live Dragon Tiger on suurepärane ja lihtsalt mängitav Dragon Tigeri variant. Mängu leiate veebikasiinodest, mis ostavad sellelt arendajalt mänge ja alustavad panuseid mis tahes seadmega. Ärge unustage hoida hasartmängude panused oma pangarollis ja vältige tarbetute riskide võtmist rahaga, mille kaotamist ei saa endale lubada.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29