Eesti
DragonTigerSeal
  • Boonus
  • Kasiino
  • Kuidas mängida
  • Päris raha
  • Reaalajas
  • Mobiiltelefon
  • Uudised
Menu
Dragon Tiger
Eesti

Põhistrateegia

Dragon Tiger on Aasia päritolu, täpsemalt Kambodža kasiinomäng. Tänapäeval saavad mängijad sellele mängule juurde pääseda mis tahes maakera piirkonnast. Seda mängu on lihtne mängida isegi algajatele. Samuti on kiire tempo, iga voor kestab umbes 25 sekundit ja panustamine 15 sekundit.

Tavaliselt peetakse mängu kahe domineeriva elemendi: "Yin" ja "Yang" vaheliseks sõjaks. Mängus esindab Yin Tiigrit, Yang aga Draakoni. Võitja otsustatakse, leides mängija, kellel on mängus tõmmatud kahe kaardi jaoks kõige suurem koondnäitaja.

Loe rohkem
Põhistrateegia
Dragon Tiger
#1

-

Bonus-
-
Get your bonus
Loe rohkem
FEATURES
  • -
Loe rohkem
Põhireeglid

Põhireeglid

Põhireeglid

Mängijad teevad panuseid kas Draakoni või Tiigri peale. Pärast seda seab live-diiler kaardi lauale esiküljega ülespoole. Kõrgeim kaart võtab võidu. Kuid mängija peab järgima mängu kahte peamist reeglit. Esiteks peetakse kõiki ässasid madalateks kaartideks.

Teiseks, kui mõlemad saavad sarnased kaardiväärtused, on tulemuseks viik ja maja võtab poole kõigist pandud panustest. Kokkuvõttes on mäng lihtne ja hõlpsasti mängitav. See ei nõua erilisi oskusi ega reegleid. Mängija peab mängu võitmiseks ära arvama kõrgeima kaardiga koha.

Panuste tegemine

Panuste tegemine

Ehkki mängu on lihtne ja arusaadav mängida, peavad mängijad panuste tegemisel olema innukad. Mängus saab panuse panna ükskõik millisele kohale, kas Draakoni või Tiigriga. Sellele järgneb vahendaja, kes paneb kaardid lauale ülespoole.

Kuna lips annab diilerile võimaluse võtta igast kihlveost pool, siis pole tal äärt, kui ta lipsust raha ei teeni. Mängul on kummagi käe jaoks rohkem kui 86 000 võimalikku tulemust ja neist umbes 6000 lõpevad sidemetena, andes majale 3,73% eduseisu.

Põhistrateegia

Põhistrateegia

Parim lähenemisviis, mis tagab mängu võitmise, on kaartide loendamise õppimine. See ei tähenda ainult loendamist, vaid mängijal peab olema arusaam iga kaardi väärtusest. Tavaliselt võrdub iga kaardi väärtus Dragon Tigeris kaardil loetletud numbriga.

Kuningat tuntakse kõrgeima kaardina, millele järgnevad teisel positsioonil olevad Jacks ja Queen kaardid. Teisel pool on äss väikseima väärtusega kaart. Parim viis strateegia õppimiseks on harjutada Dragon Tigeri mängimist demoside kaudu.

Kaartide loendamine

Kaartide loendamine

Mängimisel loendatakse kaardid, mis jälgivad nii jagatud väikeseid kui ka suuremaid kaarte. See on kõige selgem strateegia, mis tagab mängijatele võidu. Võimalikud on ainult neli tulemust. Mängija saab parema panuse, kui nad panustavad ülikonnale pärast seda, kui kolm neljast ülikonnast ilmnevad mitu korda.

Mängija võib otsustada teha ka diagrammi ja leida võidunäitajad juba kasutatud teki muude numbrite põhjal. Tavaliselt segatakse kaheksa tekiga kingi tõenäoliselt nelja teki kasutamisel. Dragon Tigeri mängimine pole keeruline; põhitõdede õppimine on kindel viis võitude tagamiseks.

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng
2021-07-07

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng

Üks lihtsamaid mänge maismaal või online kasiino on Draakonitiiger. See on lihtne mäng, mis hõlmab kahte kaarti ja mängijad teevad panuse, millisel kaardil - draakonil või tiigril - suurem summa kuvatakse. Mängijad ei konkureeri diileri vastu, seega on mäng sarnane baccaratiga. Seda on võrreldud ka kasiinosõjaga selles mõttes, et Tiigrile ja Draakonile jagatakse ainult ühte kaarti ning lisakaarte pole tõmmatud.

Kohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaHasartmängusõltuvusVastutustundlik mängimineTingimusedSitemap
© DragonTigerSeal 2021