Veebi Dragon Tiger strateegia

Dragon Tiger on Aasia päritolu, täpsemalt Kambodža kasiinomäng. Tänapäeval saavad mängijad sellele mängule juurde pääseda mis tahes maakera piirkonnast. Seda mängu on lihtne mängida isegi algajatele. Samuti on kiire tempo, iga voor kestab umbes 25 sekundit ja panustamine 15 sekundit.

Tavaliselt peetakse mängu kahe domineeriva elemendi: "Yin" ja "Yang" vaheliseks sõjaks. Mängus esindab Yin Tiigrit, Yang aga Draakoni. Võitja otsustatakse, leides mängija, kellel on mängus tõmmatud kahe kaardi jaoks kõige suurem koondnäitaja.

PõhireeglidPanuste tegeminePõhistrateegiaKaartide loendamine
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Põhireeglid

Põhireeglid

Mängijad teevad panuseid kas Draakoni või Tiigri peale. Pärast seda seab live-diiler kaardi lauale esiküljega ülespoole. Kõrgeim kaart võtab võidu. Kuid mängija peab järgima mängu kahte peamist reeglit. Esiteks peetakse kõiki ässasid madalateks kaartideks.

Teiseks, kui mõlemad saavad sarnased kaardiväärtused, on tulemuseks viik ja maja võtab poole kõigist pandud panustest. Kokkuvõttes on mäng lihtne ja hõlpsasti mängitav. See ei nõua erilisi oskusi ega reegleid. Mängija peab mängu võitmiseks ära arvama kõrgeima kaardiga koha.

Põhireeglid
Panuste tegemine

Panuste tegemine

Ehkki mängu on lihtne ja arusaadav mängida, peavad mängijad panuste tegemisel olema innukad. Mängus saab panuse panna ükskõik millisele kohale, kas Draakoni või Tiigriga. Sellele järgneb vahendaja, kes paneb kaardid lauale ülespoole.

Kuna lips annab diilerile võimaluse võtta igast kihlveost pool, siis pole tal äärt, kui ta lipsust raha ei teeni. Mängul on kummagi käe jaoks rohkem kui 86 000 võimalikku tulemust ja neist umbes 6000 lõpevad sidemetena, andes majale 3,73% eduseisu.

Panuste tegemine
Põhistrateegia

Põhistrateegia

Parim lähenemisviis, mis tagab mängu võitmise, on kaartide loendamise õppimine. See ei tähenda ainult loendamist, vaid mängijal peab olema arusaam iga kaardi väärtusest. Tavaliselt võrdub iga kaardi väärtus Dragon Tigeris kaardil loetletud numbriga.

Kuningat tuntakse kõrgeima kaardina, millele järgnevad teisel positsioonil olevad Jacks ja Queen kaardid. Teisel pool on äss väikseima väärtusega kaart. Parim viis strateegia õppimiseks on harjutada Dragon Tigeri mängimist demoside kaudu.

Põhistrateegia
Kaartide loendamine

Kaartide loendamine

Mängimisel loendatakse kaardid, mis jälgivad nii jagatud väikeseid kui ka suuremaid kaarte. See on kõige selgem strateegia, mis tagab mängijatele võidu. Võimalikud on ainult neli tulemust. Mängija saab parema panuse, kui nad panustavad ülikonnale pärast seda, kui kolm neljast ülikonnast ilmnevad mitu korda.

Mängija võib otsustada teha ka diagrammi ja leida võidunäitajad juba kasutatud teki muude numbrite põhjal. Tavaliselt segatakse kaheksa tekiga kingi tõenäoliselt nelja teki kasutamisel. Dragon Tigeri mängimine pole keeruline; põhitõdede õppimine on kindel viis võitude tagamiseks.

Kaartide loendamine
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi