Dragon Tiger ametlikud reeglid

Kui mäng on alanud, peab iga mängija valima nime. Need on kas 1,2,5,10,20,25,50 ja 100 kiibi. Kui žetoonid käes, peab mängija valima panuse kas:

 • Draakon või tiiger - see panus täidetakse, valides selgesõnaliselt mängija, kellel on tõenäoliselt väärtuslik kaart - draakon või tiiger.
 • Tie - panus ennustab, et kumbki mängija ei tõmba suurema väärtusega kaarti ja meelitab koefitsiendi 8: 1
 • Suur või väike - see panus täpsustab numbri määratud vahemikuga, kuid number 7 on automaatselt välistatud, mis tähendab kaotust.
 • Sobib - mängija valib loositavate kaartide tõenäolise kombinatsiooni.
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
2 Strateegia panustamisvõimaluste parandamiseks

2 Strateegia panustamisvõimaluste parandamiseks

Dragon Tigeri panused nõuavad arvutust ja ootust. Mängijad peavad mängul silma peal hoidma, et draakonit või tiigrit ette näha, kellel on käes kõrge väärtusega kaart või kõige tõenäolisem ülikond.

 • Kaardiarvestus - ilma jokkerite ja looduslike kaartideta peaks nutimängija jälgima juba mahalangenud kaarte, et aidata parimal viisil liikuda.
 • Juba langenud ülikondade jälgimine - see toimib ülikonnapanusena, kus mängija, kes soovib ülikonda panna, peab jälgima juba kaotatud ülikondi, kasutades eliminatsiooni meetodit.
 • Konkreetsele mängijale kleepimiseks on vaja teatud järjepidevust. See strateegia on madala riskiga, kuid ka suurepärane.
2 Strateegia panustamisvõimaluste parandamiseks
Laevade selgitus

Laevade selgitus

Ülikondi ümbritseva mängu paremaks mõistmiseks on tingimustega tutvumine ülioluline

 • Sobib - see hõlmab kas labida, teemantide, klubide või südame ennustamist. Selle panuse koefitsient on 3: 1 ja see eeldab kolme ülikonna komplekti õiget ennustamist, välja arvatud 7.
 • Sobiv viigipanus - siin ennustatakse, et mängijatel on erinevad kaardid ja kombinatsioon. Kui see juhtub, tagastatakse mängija panus ja väljamakse on 50: 1.
 • Klubiülikond - selle koefitsient on 3: 1 ja mängija peab klubiülikonna jaoks panustama kas draakonile või tiigrile.
Laevade selgitus
Korduma kippuvad küsimused draakoni ja tiigri panuste kohta

Korduma kippuvad küsimused draakoni ja tiigri panuste kohta

 • Milline panus võib maksta kõige rohkem? Draakoni ja tiigri panus on suurepärane, kuna võit meelitab raha tagasi 8: 1 viigiga, saades raha tagasi.
 • Mis on draakon ja tiiger? See on Aasias väga populaarne baccarat-mäng, kus iga mängija saab komplekti kaarte ja mängijale tehakse panus, et saada kõrgeima väärtusega kaart.
 • Kus saan Draakoni ja Tiigrit mängida?

Suurepärase kasiino leidmine ei pea olema keeruline ülesanne, abiks on lihtne veebist otsimine. Sotsiaalmeedia saidid võivad pakkuda ka suurepäraseid soovitusi, mis võivad protsessi hõlbustada.

Korduma kippuvad küsimused draakoni ja tiigri panuste kohta
Suur või väike panus perspektiivis

Suur või väike panus perspektiivis

Draakoni- ja tiigrikihlvedudena saadaval olevad kaardid varieeruvad ässast, arvuline vahemikus 2–10, seejärel Jack King ja Queen. Seega tähendab suur ja väike panus, et mängija ennustab ainult seda, et Draakon või Tiiger valib väikese, milleks võib olla äss, 2,3,4,5 ja 6. See võib tähendada ka tulemust numbrist 8 kuni kuningannani. .

 • Kuidas väljamakseid tehakse?

Panustatud panus, näiteks 20 ühikut, makstakse juhul, kui õigesti ennustatakse ja algne panus makstakse tagasi. Mängijal on lubatud kombineerida ka Tiigrit väikese või suurega ka Draakoniga.

Suur või väike panus perspektiivis
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi