Eesti
DragonTigerSeal
  • Boonus
  • Kasiino
  • Kuidas mängida
  • Päris raha
  • Reaalajas
  • Mobiiltelefon
  • Uudised
Menu
Dragon Tiger
Eesti

Reeglid

Nutikad mängurid mõistavad, et panuste võitmise võti on mängu põhireeglite järgimine. Enne Dragon Tiger mängu mängimist mõistke põhireegleid. Mängijad peavad teadma, kuidas seda mängu mängida, kui neil on mõni võimalus panus võita.

Suurepärane mäng Dragon Tiger mängu kohta on see, kuidas see Aasia mängumehi meelitab. Paljud Aasia mandri inimesed saavad seda mängu mängida maismaas asuvates kasiinodes. See on mäng, mis kogub populaarsust Aasias ja kogu maailmas. Lugege selles juhendis olevat teavet ja õppige, kuidas mängida Dragon Tigerit ja selle põhireegleid.

Loe rohkem
Reeglid
Dragon Tiger
#1

-

Bonus-
-
Get your bonus
Loe rohkem
FEATURES
  • -
Loe rohkem
Õpetus elavale Draakoni Tiigrile

Õpetus elavale Draakoni Tiigrile

Õpetus elavale Draakoni Tiigrile

Mängijad kogu maailmas naudivad selle mängu mängimist veebikasiinodes. Kuid selle põneva Draakoni ja Tiigri mängu mängimiseks on vaja stabiilset internetti. Üks põhireegleid, mida mängijad peavad mõistma, on see, et seda mängu mängitakse tavaliste kaardipakkidega. Kingades on 6 kuni 8 tekki, mida mängurid saavad kasutada.

Dragon Tigeris mänginud inimesed teavad, et see mäng sarnaneb baccaratiga. Mängurid saavad valida, milline käsi saab kõige rohkem kaarte. Ühe kaardiga saavad hakkama nii tiiger kui ka draakon. Seega ei saa täiendavat kaarti joonistada.

Draakoni tiigri reeglid

Draakoni tiigri reeglid

Mängijad, kes soovivad Dragon Tiger mängu mängida, peavad järgima ainult lihtsaid reegleid. Seda mängu on põnev mängida, kui mängur saab põhireeglitest aru. See on üks neist kõige hõlpsamini ligipääsetavatest mängudest, mida mängijad veebikasiinodes leiavad. Mõne minuti jooksul saavad mängijad omandada selle mängu põhitõed.

Nii nagu rulett on lihtne, on ka Dragon Tigeri põhitõed. Nii saavad mängijad, kes soovivad seda mängu mängida, neist reeglitest lühikese aja jooksul aru saada. Mängijad saavad numbrile panustada ja kui see välja tuleb, võidab üks. Kuid kui nad lisavad panuseid, korve ja nurki, muutub panus keerukaks.

Pole segaseid külgpanuseid: Draakoni tiigri reeglid on lihtsad

Pole segaseid külgpanuseid: Draakoni tiigri reeglid on lihtsad

Selles mängus saavad inimesed aru, et laual on kaks märki või kaarti. See hõlmab Tiigrit ja Lohet. See võib olla mängija või diileri asendaja, sõltuvalt sellest, kuidas te kaarte võtate. Kõik need mängijad peavad võitmiseks valima, kes saab edasimüüjalt kõrgeima kaardi. Tiiger või draakon!

Seda mängu mängides on oluline mõista põhireegleid. Üksikisikud võivad võita suuri auhindu, kui nad järgivad mängu Draakon ja Tiiger panustamisel põhitõdesid.

Kihlvedude valikud

Kihlvedude valikud

Mänguritel, kes mängivad seda mängu maismaa- ja veebikasiinodes, on palju erinevaid võimalusi. Nad saavad Dragonis ja Tigeris valida panustamisvalikuid, mis on seitse kuni kaheksa. Peamised panustamisvõimalused on Tiiger ja Draakon. Mängija võib ka Ässale panustada 7 (väike) või 8 kuningale (suur) kas Tiigri või Draakoni kasuks. Kui tulemus on 7, kaotavad kõik väikesed ja suured panused.

Online kasiinomängude mängijad peavad tundma õppima Draakoni ja Tiigri mängu põhireegleid. See on põnev mäng, millele nad saavad kodus lõõgastudes panustada.

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng
2021-07-07

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng

Üks lihtsamaid mänge maismaal või online kasiino on Draakonitiiger. See on lihtne mäng, mis hõlmab kahte kaarti ja mängijad teevad panuse, millisel kaardil - draakonil või tiigril - suurem summa kuvatakse. Mängijad ei konkureeri diileri vastu, seega on mäng sarnane baccaratiga. Seda on võrreldud ka kasiinosõjaga selles mõttes, et Tiigrile ja Draakonile jagatakse ainult ühte kaarti ning lisakaarte pole tõmmatud.

Kohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaHasartmängusõltuvusVastutustundlik mängimineTingimusedSitemap
© DragonTigerSeal 2021