Uudised

July 7, 2021

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng

Üks lihtsamaid mänge maismaal või online kasiino on Draakonitiiger. See on lihtne mäng, mis hõlmab kahte kaarti ja mängijad teevad panuse, millisel kaardil - draakonil või tiigril - suurem summa kuvatakse. Mängijad ei konkureeri diileri vastu, seega on mäng sarnane baccaratiga. Seda on võrreldud ka kasiinosõjaga selles mõttes, et Tiigrile ja Draakonile jagatakse ainult ühte kaarti ning lisakaarte pole tõmmatud.

Draakoni tiiger: populaarne live-kasiinomäng

Paljud live-kasiinod sisaldavad Dragon Tigeri mängupakkumisi. Seansse edastatakse sageli otseülekandena täis-HD-vormingus ja hämmastavalt selge heliga. Mängukogemust parandab veelgi mängutoa kaunistamine ja mõnikord diileri riietus, mis peegeldavad Dragon Tigeri Aasia päritolu.

Dragon Tiger on lihtne ja kiire tempoga, sirgjoonelise ja sujuva mänguga, mis ei sisalda pikki pause, katkestusi ega kõhklusi. See on veel üks põhjus, miks see sobib otseülekande kasiino formaadile ideaalselt.

Live Dragon Tigeri mängimise põhitõed

Draakoni tiigris kasutatakse standardset 52 kaardiga pakki, kus pole naljamehi ega metsikuid. Mängus on tavaliselt 6–8 tekki. Kaartide järjestus ja järjestus järgivad nende arvväärtust. Äss on madalaim kaart, kuningas aga kõrgeim.

Mängijad panustavad panused kas Draakoni või Tiigri peale. Seejärel jagab diiler mõlemad kingast kaardid, asetades ühe Dragoniks tähistatud väljale ja teise Tiigri väljale. Kaardid ilmuvad näoga ülespoole ja võidab see, kellel on suurem väärtus.

Kui nii Draakoni kui ka Tiigri väljadele jagatakse sama väärtusega kaarte, on käsi lips ja maja teenib pool panustatud panustest. Sarnaselt baccaratile on ka võrdse panuse väljamakse 8: 1. Kasiinol on aga võrdsete panuste korral märkimisväärne eelis, 32,7%, seega soovitatakse mängijatel seda kihlvedu vältida.

Draakoni tiigri panused

Draakoni panuse, tavaliselt vasakpoolse koha, väljamaksemäär on 1: 1 ehk makseprotsent 96,27%. Tiigri panusel on väljamaksete määrad ja protsendid sarnased. Võrdne panus pakub väljamakse määra 11: 1 või makseprotsenti 89,64%. Need, kes panustavad sobival lipsul või sama masti või värviga lipsu, võivad oodata väljamakset 50: 1 ehk 86,02% makseprotsenti.

Mängijad saavad valida kas „suured“ või „väikesed“ panused. Kui mängijad panustavad, et Draakoni või Tiigri koht on suur, panustavad nad kihlvedudele, et sellel kohal on kaart, mis on üle 7. Väike panus on kihlvedu, et kohale jagatakse kaart, mis on alla 7. Kui kumbki koht sellega tegeletakse 7 kaardiga, kihlvedu on kadunud.

Kombineeritud panus on veel üks Dragon Tiger'i panuste tüüp. Mängijad valivad kas draakoni või tiigri koha ja teevad arvatava kaardi sobivuse. Maja võtab kõik panused, kui valitud kohale tehakse 7. Õige masti valimisel on väljamakse ülikondade panuste korral 3: 1.

Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29