Uudised

September 29, 2021

Live Dragon Tiger (Pragmatic Play) mängu ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Dragon Tiger on põnev mäng. Panustamisvõimalused on lihtsad, võimaldades uutel mängijatel mõne minuti jooksul kõik käigud selgeks õppida. Pragmatic Play tutvustas klassikalise mängu reaalajas versiooni 2021. aasta alguses. Live Dragon Tiger on mitme mängijaga mäng, mille on välja töötanud Pragmatic Play. See sai veebikasiinodes kättesaadavaks 2021. aasta kevade lõpus. Maksimaalne väljamakse suhe on 50: 1. Mängul on idamaiste teemadega graafika ja RTP 96,27%. Kuigi mäng ei sisalda jackpotte, pakub see mängijatele mitmeid panustamisvõimalusi, sealhulgas valikulisi kõrvalpanuseid.

Live Dragon Tiger (Pragmatic Play) mängu ülevaade

Reeglid

Mõned põhireeglid, mida peaksite teadma Enne Pragmatic Play Live Dragon Tiigri mängimist tuleb lisada:

  • Mängijad panustavad kahe kaardi tulemusele; draakon ja tiiger.
  • Mängijad panevad ühele kahest kaardist põhipanuse. Panuse võidab see, kellel on parem tulemus.
  • Kaartide järjestamine toimub tavapärase süsteemi järgi. Sellega seoses on äss madalaima asetusega kaart, kuningal aga kõrgeim auaste. Kaartide paremusjärjestus Dragon Tigeris ei arvesta kaartide sobivusega.

Mängimine

The diiler alustab mängu kahe kaardiga. Üks läheb laua Draakoni poolele, teine aga Tiigri poolele.

Seejärel panevad mängijad panuse draakoni või tiigri kaardile. Lisaks võite panustada sellele, et tulemus on sobiv viik. Viigipanus võidab, kui Draakoni ja Tiigri kaartidel on sama väärtus ja ülikond.

Mängijad saavad Live Dragon Tigeris teha ka panuseid. Siin on vastuvõetavad kõrvalpanused:

  • Dragon Big või Tiger Big: see panus võidab, kui kaart selles asendis on kaheksa või suurem
  • Dragon Small või Tiger Small: See panus võidab, kui kaart selles asendis on kuus või madalam
  • Dragon Odd või Tiger Odd: see panus võidab, kui positsioonil olev kaart on A, 3, 5, 9, J või K.
  • Dragon Even ja Tiger Even: See panus võidab, kui positsioonil olev kaart on 2, 4, 6, 8, 10 või Q

Oluline märkus kõrvalpanuste kohta on see, et saate teha mis tahes panuse olenemata esimesest panusest. Lisaks kaotate kõrvalpanuse, kui positsioonile ilmub 7.

Väljamaksed

Sobiv viigipanus on Live Dragon Tigeris kõige kasumlikum. See maksab vahekorras 50: 1. Panused kas Dragon või Tiger positsioonile maksavad vahekorras 1: 1, mis sarnaneb kõrvalpanuste 1: 1 väljamaksega.

Mängige mobiilseadmes

Mängijad saavad mängule kaugjuurdepääsu kuna mängu edastatakse Pragmatic Play Live Casino stuudios. Kõik, mida vajate, on stabiilne Interneti -ühendus.

Klienditugi

Mängu liides sisaldab reaalajas vestluse võimalust. Mängijad saavad probleemide korral suhelda otse edasimüüjaga ja saada abi klienditoest.

Kohtuotsus

Live Dragon Tigeri väljaandmine seab Pragmatic Play teiste arendajate ette. Mäng võimaldab mängijatel kogeda Dragon Tigeris uut panustamismeetodit ja tutvustab rohkem panustamisvõimalusi. Mängu proovides armastate idamaist teemat ja kaasaegset tunnet.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29