Uudised

July 28, 2021

Online Dragon Tigeri strateegiate võitmine

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Dragon Tiger on algselt Kambodžast pärit kaardimäng, mis on Aasia kasiinodes tohutult populaarne. See on kogunud populaarsust ka mujal maailmas ning tänapäeval on rohkem online-kasiinosid, kus kaardimänguhuvilised saavad Dragon Tigeri mängida.

Online Dragon Tigeri strateegiate võitmine

Draakoni tiigri põhiline mäng

Sarnaselt baccaratile on Dragon Tigerit piisavalt lihtne õppida. Algajad peaksid teadma, et nad panustavad põhimõtteliselt sellele, kas Draakon või Tiiger, kellel kõigil on laual oma koht, saavad suurema või suurema väärtusega kaardi.

Madalaim väärtus on ässadel, kõrgeim aga kuningatel. Ülikondade järjestuse osas järgib hierarhia kõrgemast madalamani seda järjekorda: südamed, briljandid, klubid, labidad. Ja kui rääkida värvist, siis punane on mustast kõrgemal.

Saadaval on mitu panustamisvõimalust, kuid sisuliselt võidavad mängijad, kui nende valitud Dragon või Tiger saab kõrgema kaardi.

Valige lihtsad panused

Nii algajatele kui ka edasijõudnud mängijatele on Draakoni või Tiigri panustamisest kinnipidamise otsustamine tavaliselt hea otsus. Selliste ennustuste intressimäär on umbes 3% ja väljamakse on 1: 1.

Eemale lipsupanustest ja sobivatest lipsupanustest

Võimalus võita on midagi, mida paljud mängurid peavad vastupandamatuks, ja see kiusatus on Dragon Tigeris olemas. Tie-panused, mis võidavad, kui Draakoni ja Tiigri kaardid on võrdses järjestuses, maksavad 8: 1. Kuid maja eelised on üsna kõrged, 32,77%.

Suited Tie panuse teinud mängijad võidavad, kui Draakoni ja Tiigri kaardid on võrdsed nii ülikonna kui ka auastmega. Võidud maksavad välja muljetavaldava 50: 1, kuid maja eelise suurus on endiselt umbes 14%.

Mängi Dragon Tigerit tasuta

Lisaks Dragon Tigeri mängimise õppimisele ilma raha riskimata on mängijatel mitmeid eeliseid, kui mängu tasuta mängida online Dragon Tigeri kasiinodes.

Esiteks võivad nad katsetada erinevaid kihlveosüsteeme ja tunnetada, milline neist sobib nende stiiliga kõige paremini. Teise asjana saavad nad testida kihlvedusid või mängustrateegiaid, mida paljud Dragon Tigeri mängijad soovitavad.

Üks sellise strateegia näide hõlmab kaartide loendamist. Mängijad saavad tasuta mängude abil õppida jagatud väikeste või suurte kaartide arvu jälgimiseks. Nii saavad nad hõlpsamalt jälgida, kui palju kindla väärtusega kaarte on jagatud, ja kohandada oma panuseid vastavalt oma võiduvõimaluste suurendamiseks.

Teine strateegia, mida praktiseerida, on kõige rohkem kordi jagatud kaardikostüümide jälgimine. Kui nad on selle oskuse omandanud, suudavad nad paremini kindlaks teha kõige vähem mängitud masti ja maksimeerida oma võidupotentsiaali.

Järgige aruka pangakonto eeskirju

Võidu- ja kaotuskünniste kehtestamine on Dragon Tigeri ja teiste kasiinomängude mängijate jaoks hea bankrolli juhtimise filosoofia üks alustalasid. Parim on määrata konkreetne summa nii mängude seansside võitude kui ka kaotuste jaoks.

Näiteks kui mängija seab stop-loss limiidiks 200 dollarit, peaks ta selle piiri saavutades mängu lõpetama. Paljud mängijad jätkavad mängimist eksliku veendumuse tõttu, et suudavad oma kaotused tagasi saada. See aga kurnab nende raha ainult veelgi.

Isegi kui mängijatel on võiduseeria, on soovitatav, kui nad võidavad sihitud rahasumma mängust eemale. Kasiinodel on alati koefitsiendid ja mängimise jätkamine toob tõenäoliselt kaasa võidud kaotusteks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29