Kuidas mängida

November 17, 2021

Live Dragon Tiger (Playtech) mängu ülevaade

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Playtechi 2020. aasta Live Dragon Tiger väljalaset ootasid mängusõbrad väga. Üldiselt on Dragon Tiger lihtne mäng. Diiler asetab kaks näoga allapoole suunatud autot kahele panustamispositsioonile. Seejärel panustavad mängijad sellele, kummal positsioonist on suurem väärtus. Harvadel juhtudel võib mäng lõppeda viigiga. See tähendab, et draakoni ja tiigri positsioonidel on kaartide pööramisel sama väärtus. Sel juhul saavad mängijad oma panuste eest 50% tagasi. Vaadake üksikasju allpool mängides ja võitmas Playtechi mängus Live Dragon Tiger.

Live Dragon Tiger (Playtech) mängu ülevaade

Live Dragon Tiigri ülevaade

Live Dragon Tiger sisaldab paljusid algse mängu aspekte. Näiteks kaartide järjestus on sama, kus ässad loetakse ühtedeks. Lisaks valitakse põletuskaardid välja iga vooru alguses ja iga uue kinga alguses. Diileril on jalas kaheksa kaardipakki, mis segatakse iga vooru alguses. Mängijad saavad panustada viigile ja võita suhtega 10:1, mis on väiksem kui Evolutioni variatsiooni 11:1 väljamakse.

Reaalajas Dragon Tiger Side Panused

Uus versioon Dragon Tiger lisab mitme panustamise võimaluses Live, Dragon ja Tiger põhipositsioonidele. Kõik kõrvalpanused maksavad vahekorras 1:1. Kontrolli kõiki võimalikke kõrvalpanuseid allolevast loendist:

 • Suur – võidad selle panuse, kui võidukäe väärtus on 8 või suurem
 • Väike – võidate selle, kui võidukäe väärtus on 8 või madalam
 • Odd- Sa võidad selle panuse, kui võidukäes on paaritu väärtus. See tähendab A, 3, 5, 9, J või K
 • Paaris – võidad selle panuse, kui võidukäe väärtus on ühtlane. See tähendab, et 2, 4, 6, 8, 10 või Q

Kõrvalennustusi mängides toob võidukäsi väärtusega 7 kaasa kaotusi.

Funktsioonid

 1. Liidesed

Saate valida täisekraani ja segarežiimi liideste vahel. Viimane töötab hästi aeglaste võrguühenduste korral ja sisaldab vähem detaile kui täisekraanirežiim.

 1. Teekaart

Saate vaadata jalatsi tegevuskava, mis aitab teil mängu edenemist jälgida.

 1. Seaded

Mäng võimaldab kasutajatel kohandada mängu mitmel viisil:

 • Kui teil on aeglane internet või mängite madala kvaliteediga seadmega, saate video kvaliteeti vähendada.
 • Saate heliefektid ja edasimüüja hääle välja lülitada.
 • Ühe nupuvajutusega saate vaadata seansi ajalugu ja avada kassaosa.
 1. Asukoht

Mängu tegevus toimub Filipiinidel Manilas ja seda voogesitatakse Playtechi otsestuudiost. Kõik nupud on märgistatud inglise keeles ja edasimüüjad räägivad selgete aktsentidega. Selle tulemusena ei teki teil mängu ajal raskusi juhiste mõistmisega ega mängus navigeerimisega.

Kohtuotsus

Dragon Tiger on ideaalne mäng õppijatele. Seda on lihtne mõista ja see ei nõua palju oskusi ega strateegiat. Lisaks võtab iga ring aega paar minutit. Playtechi mänguversiooni viigipanus pole parim. Siiski on see hea aeg mängijatele, kes otsivad uut viisi klassikaliste kasiinomängude kogemiseks.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Dragon Tiger (HoGaming) ülevaade
2021-12-29